Fryzura dla mężczyzny

Jeszcze kilka lat temu mężczyźni chodzili do fryzjera głównie w celu obcięcia włosów na krótko. Na szczęście dziś moda wygląda nieco inaczej i panów ze starannym uczesaniem i nieco dłuższą fryzurą możemy spotkać coraz częściej. Jakie fryzury dla mężczyzn są teraz „na topie”?

Dłuższa góra

Podgolone lub pocieniowane boki z dłuższymi włosami na czubku głowy to prawdziwy hit od kilku sezonów. Włosy można wówczas zaczesać do góry tak, by sprawiały wrażenie nieładu. Jednak taka fryzura nie ma nic wspólnego z niedbalstwem i bardzo podoba się kobietom.

Grzywka na bok

Mężczyźni coraz mniej boją się grzywek. Nic dziwnego – można wyczarować dzięki nim świetne uczesania. Bardzo dobrze wyglądają asymetryczne fryzury, w których jeden bok jest bardziej wygolony, a drugi nieco dłuższy. Wówczas od dłuższego boku może odchodzić grzywka stylowo zaczesana w przeciwnym kierunku.

Długi nieład

Nieco dłuższe włosy zarówno na czubku głowy, jak i po bokach dają dużo możliwości. Na co dzień można układać je w niepozorny nieład, wcierając kosmetyk podkręcający i modelujący włosy. Na specjalną okazję takie włosy bez problemu zaczeszemy na bok.