Uczesanie na ślub

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda panna młoda chce wyglądać podczas niego perfekcyjnie. Nienaganny makijaż, piękna suknia i perfekcyjne uczesanie to elementy, bez których kobiety nawet nie wyobrażają sobie tego magicznego momentu. Jaka fryzura będzie najlepsza na ślub?

Koki i upięcia

Delikatne upięcia to najmodniejsze i najbardziej praktyczne fryzury ślubne. Nic dziwnego – dobrze wykonane bez problemu utrzymają się przez całą ceremonię i przyjęcie weselne. Na dodatek można w nich tańczyć bez obaw o zniszczenie fryzury. Pasują kobietom o każdym typie urody i rodzaju oraz długości włosów. Coraz więcej pań decyduje się bowiem na przedłużenie włosów na ten wyjątkowy dzień. Powinien robić to profesjonalny fryzjer, a z pewnością nikt z gości nie zauważy, że część włosów nie należy do panny młodej.

Fale

Inne popularne uczesanie ślubne to fale. Najlepiej sprawdza się ono u pań o długich i gęstych włosach. Jeśli mamy ich zbyt mało również możemy zdecydować się na zagęszczenie poprzez dopięcie dodatkowych pasm. Wpięcie we włosy ozdobnych spinek lub kwiatów doda falom uroku i delikatności.