Zadbaj o swoją brodę

Broda to od kilku sezonów prawdziwy hit. Dodaje męskości i charakteru i niemal każdy pan wygląda w niej dobrze. Jednak, by dłuższy zarost dobrze się prezentował konieczna jest jego odpowiednia pielęgnacja. W takim razie jak dbać o brodę?

Aby broda cały czas prezentowała się nienagannie konieczne jest jej regularne strzyżenie. Można robić to w specjalnych barbershopach, czyli salonach, które zajmują się właśnie pielęgnacją męskiego zarostu. Jednak samo strzyżenie nie wystarczy. Konieczna jest również domowa pielęgnacja. W tym celu należy wyposażyć się w specjalne kosmetyki. Szampon do brody jest konieczny jeśli chcemy utrzymać estetyczny zarost. Czynność, o której nie powinien zapominać żaden brodacz to czesanie. Najlepiej robić to odpowiednią szczotką i grzebieniem, dzięki którym pobudzimy cebulki włosów oraz umodelujemy brodę.

Piękna i zadbana broda to ogromny atut, który robi wrażenie na kobietach. Nie wystarczy samo zapuszczenie pokaźnego zarostu. Jego pielęgnacja jest bowiem niezbędna.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *